Dermatolog weterynaryjny

Dermatolog weterynaryjny

Czy Twój pies się drapie? Czy ma zaczerwienioną skórę? Ociera się o twarde przedmioty i tarza się po ziemi? Ma przeczulicę lub bolesność i brzydki zapach w okolicy uszu? A w dodatku trzepie uszami? To mogą być jedne z wielu objawów chorób lub alergii skórnych.

W naszej klinice specjaliści przeprowadza konsultację specjalistyczne w zakresie szeroko rozumianej dermatologii oraz alergologii weterynaryjnej. Od pasożytów skórnych jak nużeńce, świerzbowce, pchły czy kleszcze, przez grzybice, po zapalenia skóry i zmiany alergiczne – każdy z tych problemów u Twojego psa lub kota wymaga pomocy i interwencji.

Posiadamy w pełni wyposażoną salę stomatologiczną z profesjonalnym unitem, stomatologicznym,stomatologicznym aparatem RTG, dwoma rodzajami radiowizjografii, piezotomem, vet-tomem i innymi urządzeniami które pomagają lepiej leczyć problemy stomatologiczne.

Wymazy, badania budowy włosa, zeskrobiny, testy alergiczne, planowanie diety – to elementy konsultacji dermatologicznej, które pomogą Twojemu psu lub kotu dojść do siebie i pozbyć się przykrego drapania.

Nowoczesne leki, aktualne metody leczenia, najlepszy sprzęt i ciągłe dokształcanie się sprawiają, że problemy dermatologiczne Twojego pupila nie są dla nas problemem.

Tagi: Kamień nazębny, brzydki zapach z jamy ustnej, urazy czaszki, niechęć do jedzenia, opuchlizna na pyszczku, nie dający się wyleczyć wypływ z nosa, problemy z oddychaniem przez nos, chrapanie, buldożek – syndrom ras brachycefalicznych, krzywe zęby, złamany ząb, guz w jamie ustnej, chory ząb u psa, przetrwałe zęby mleczne, krzywy zgryz, aparat nazębny u psa, ortodonta pies, czyszczenie zębów u psa/kota, leczenie kanałowe u psa/kota.


Umów się na badanie