Stomatolog weterynaryjny

Stomatolog weterynaryjny

Nasza klinika może pochwalić się ponad 25 letnim doświadczeniem. Profesjonalny Zespół, nowoczesne wyposażenie gabinetów, najnowsze metody leczenia są gwarancją terapeutycznych sukcesów. W Klinice Arka każdego Pacjenta traktujemy w sposób indywidualny, troszcząc się nie tylko o jego zdrowie, ale także o komfort podczas leczenia.

Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych:

 • leczenie zachowawcze,
 • endodoncja pod mikroskopem (leczenie kanałowe),
 • periodontologia (leczenie dziąseł),
 • chirurgia,
 • implantologia,
 • ortodoncja,
 • protetyka oraz traumatologia.
 • Zajmujemy się także szeroko pojętą profilaktyką. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy znieczuleniu ogólnym (narkozie). Każda sala zabiegowa wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt anestezjologiczny (aparaty do znieczulenia wziewnego). Podczas każdego zabiegu opiekę anestezjologiczną oraz przed i pooperacyjną sprawuje wykwalifikowany zespół lekarzy, oraz techników.

  Dzięki całodobowej opiece klinicznej jesteśmy w stanie pomóc nawet najbardziej wymagającym pacjentom.

  Nasz Zespół to wykwalifikowani lekarze w zakresie oferowanych specjalności oraz dyplomowani technicy w zakresie anestezjologii oraz stomatologii. Gabinety wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, klimatyzację oraz nowoczesne technologie stomatologiczne. Mamy również własną pracownię radiologiczną z tomografem komputerowym oraz laboratorium do analizy krwi.

  Naszą specjalnością jest leczenie Pacjentów z problemami stomatologicznymi, onkologicznymi oraz pourazowymi. Konsultacje prowadzimy również w języku angielskim.

  Zdrowie naszych Pacjentów jest naszym codziennym priorytetem, co potwierdzają liczne słowa uznania. Zapraszamy!

  Tagi: Kamień nazębny, brzydki zapach z jamy ustnej, urazy czaszki, niechęć do jedzenia, opuchlizna na pyszczku, nie dający się wyleczyć wypływ z nosa, problemy z oddychaniem przez nos, chrapanie, buldożek – syndrom ras brachycefalicznych, krzywe zęby, złamany ząb, guz w jamie ustnej, chory ząb u psa, przetrwałe zęby mleczne, krzywy zgryz, aparat nazębny u psa, ortodonta pies, czyszczenie zębów u psa/kota, leczenie kanałowe u psa/kota.


  Umów się na badanie