Zespół

Nasi lekarze

Poznaj naszych lekarzy weterynarii

Dr Jerzy Gawor

Dr n. wet. - Chirurg


Współzałożyciel klinki, wybitny specjalista i pionier stomatologii weterynaryjnej. Człowiek orkiestra – wybrany przez same zwierzaki. Nie wierzy w półśrodki ani w istnienie celów zbyt ambitnych, by je osiągnąć. ...czytaj więcej

Piotr Derkowski

Lek. wet. - Chirurg


Współwłaściciel i współzałożyciel Kliniki Weterynaryjnej Arka. Zajmuje się chirurgią, ortopedią oraz diagnostyką obrazową. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu w 1992 r. ...czytaj więcej

Grażyna Gawor

Lek. wet.


Posiada 15-letnie doświadczenie w dermatologii. Ukończyła studia weterynaryjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu w 1992 r. ...czytaj więcej

Anna Derkowska

Lek. wet.


Specjalistka od leczenia chorób układu krążenia. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu w 1992 roku. ...czytaj więcej

Jan Zwinczak

Lek. wet.


Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie... ...czytaj więcej

Jadwiga Zwinczak

Lek. wet.


Z weterynarią związana od zawsze. Swoje pierwsze kroki stawiała w klinice Arka... ...czytaj więcej

Daria Ziemann

Lek. wet.


Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. ...czytaj więcej

Milena Kożuch

Lek. wet.


Ukończyła medycynę weterynaryjna w 2017 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie... ...czytaj więcej

Katarzyna Warmus

Lek. wet.


Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu... ...czytaj więcej

Marta Bazylak

Lek. wet.


Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.......czytaj więcej

Mateusz Olearczuk

Lek. wet.


Ukończył studia w roku 2020 na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu......czytaj więcej

Nasi technicy, asystenci i partnerzy

Poznaj naszych techników, asystentów i partnerów

Łukasz Warzecha

tech. wet.


Ukończył Technikum Weterynaryjne w Nowym Targu. Ukończył kurs I stopnia szkolenia „Diagnostyka i higieny jamy ustnej psa i kota”. Specjalista do spraw zaopatrzenia i stanu technicznego naszego sprzętu. Nieoceniona pomoc managerska.

Natalia Hućko-Piętka

tech. wet.


Absolwentka Technikum Weterynaryjnego w Łomży oraz studiów inżynierskich na wydziale Biologii i Hodowli zwierząt na Akademii Rolniczej w Krakowie. Certyfikowana specjalistka od higieny jamy ustnej zwierzaków.

Zuzanna Kozioł

tech. wet.


Miłośniczka wszystkich zwierząt. Tytuł technika weterynarii uzyskała początkiem roku 2023. Jej praca jest jej pasją, dlatego chętnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w webinarach, aby móc coraz lepiej i efektywniej pomagać czworonożnym przyjaciołom. Prywatnie właścicielka trzech zwierzaków-Regi, Camela i Melchiora.

Lidia Gładysz

tech. wet.


Ukończyła technikum weterynaryjne w Nysie w 2012 roku. Jest również dietetykiem psów oraz kotów, przyjmującym przypadki w naszej Klinice-ukonczyla 2 kursy uniqskills-dietetyka zwierząt. Ogromna miłośniczka najróżniejszych zwierząt-obecnie opiekunka trzech kotów.

Mikołaj Zając

tech. wet.


W 2023 roku został absolwentem najstarszej w Polsce szkoły rolniczej w Czernichowie uzyskując tytuł Technika weterynarii. Pasjonata i miłośnik zwierząt. Aktualnie posiadacz kota bengala, kota brytyjczyka oraz jaszczurki agammy brodatej. W trakcie nauki - Technik sterylizacji medycznej.

Joanna Warzecha

tech. wet.


Certyfikowana specjalistka od higieny jamy ustnej zwierzaków. Pani "Koci Adwokat" w naszej klinice. Ale psy i tak ja kochają!

Marcelina Kamińska

Tech. Wet.


W tracie szkoły policealnej technika weterynarii. Ukończyła kurs stomatologiczny 1 stopnia: "Diagnostyka i higiena jamy ustnej psa i kota". Prywatnie właścicielka psa i kota. Jej dodatkowym zainteresowaniem jest cukiernictwo.

Katarzyna Koczur

tech. wet.


Ukończyła technikum weterynaryjne w 2020 roku. Obecnie studentka wydziału biotechnologii i ogrodnictwa na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Miłośniczka pająków.

Anna Sarna-Mazur

recepcjonistka


Karolina Laskowska

recepcjonistka


Julia Krogulska

recepcjonistka


Wiktoria Stanisz

recepcjonistka


Lekarze współpracujący z Kliniką Weterynaryjną ARKA

Weronika Piekarska

lek. wet.


Mateusz Hebel

lek. wet.


Błażej Donat

lek. wet.


Paweł Podbroczyński

lek. wet.


Mariusz Sawicki

lek. wet.


Aleksandra Skawińska

lek. wet.