Endoskopia weterynaryjna

Nasza klinika wyposażona jest w nowoczesny videogastroskop oraz bronchoskop. Te zaawansowane urządzenia pozwalają na przeprowadzenie różnorodnych badań endoskopowych, takich jak gastroskopia, tracheobronchoskopia czy otoendoskopia.

Badania endoskopowe są procedurą mało inwazyjną, która umożliwia dokładną ocenę przełyku, żołądka, tchawicy, drzewa oskrzelowego oraz ucha. Pozwalają nie tylko na zdiagnozowanie istniejących problemów, ale także na pobranie wycinków do dalszych badań histopatologicznych czy bakteriologicznych, a także na usunięcie niektórych ciał obcych bez konieczności przeprowadzania zabiegu laparotomii. Nowoczesna technologia i uniwersalne rozmiary urządzeń sprawdzają się w przypadku zarówno najmniejszych, jak i największych ras psów i kotów.

Dbamy o komfort zarówno pacjentów, jak i ich opiekunów, oferując odosobnione i w pełni wyposażone pomieszczenie do przeprowadzania zabiegów. Nasz nowoczesny sprzęt i doświadczenie personelu gwarantują precyzyjne badania, będąc kluczowym elementem w procesie diagnostyki i leczenia.

Tagi: usuwanie ciał obcych, endoskopia weterynaryjna, endoskop weterynaryjny, gastroskopia, bronchoskopia, laryngoskopia, rhinoskopia.


Umów się na badanie